Zapraszamy

Centrum Psychoterapii to prywatna placówka świadcząca usługi psychologiczne i psychoterapeutyczne. Nasi specjaliści to wykwalifikowani i doświadczeni psycholodzy i psychoterapeuci. Zajmujemy się pomaganiem osobom dorosłym, młodzieży, parom, prowadzimy warsztaty tematyczne oraz terapię grupową. Wywodzimy się z różnych nurtów psychoterapeutycznych: humanistycznego, Gestalt, psychodynamicznego, poznawczo-bahawioralnego, są wśród nas specjaliści od Terapii Opartej na Rozwiązaniach, terapeuci uzależnień, seksuolog.

Każdy z naszych profesjonalistów pracuje w swoim indywidualnym stylu, ale wszyscy dbamy przede wszystkim o dobro Pacjenta, przestrzegamy zasad etyki zawodu, wykorzystujemy swoją wiedzę i umiejętności, by jak najlepiej i najskuteczniej pomagać.

Ciągle doskonalimy swój warsztat pracy i podnosimy kwalifikacje, uczestniczymy w konferencjach naukowych, sympozjach, szkoleniach i warsztatach zawodowych, pracujemy pod superwizją. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najbardziej efektywnie towarzyszyć Pacjentom w drodze do osiągnięcia ich celów.